Обухівська Районна Державна Адміністрація
Київська область
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Дії у разі виявлення небезпечного або підозрілого предмета

Дата: 24.11.2025 09:56
Кількість переглядів: 63

Ворог і надалі тероризує цивільне населення України, застосовуючи різні типи БПЛА, а також осколкові, запалювальні та інші боєприпаси. Унаслідок цього почастішали випадки загибелі та поранення цивільних громадян через необережне поводження з вибухонебезпечними або підозрілими предметами — нерозірваними боєприпасами, уламками ракет чи БПЛА.

Фото без описуЗ метою недопущення травмування та загибелі нагадуємо: категорично заборонено самостійно наближатися до підозрілих предметів, торкатися їх, переміщати, розбирати або передавати третім особам.

У разі виявлення небезпечного чи підозрілого предмета необхідно:

• Негайно відійти на безпечну відстань — не менше 100 метрів, а у випадку великих боєприпасів — максимально можливо.
• Попередити інших та не допускати до місця дітей і тварин.
• Повідомити екстрені служби за номером 101 або 102, чітко вказавши місце та зовнішні ознаки предмета.
• Дочекатися фахівців, не повертаючись до знахідки і не намагаючись оглядати її повторно.

Наголошуємо: лише вибухотехніки та піротехнічні підрозділи ДСНС мають право і необхідні засоби для безпечної роботи з такими предметами.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь