Слово має значення. Шлях становлення української мови був нелегким, її забороняли, а вона проростала новим корінням, - Олександр ГОМОН
Шановні друзі! 9 листопада ми відзначаємо велике свято – День української писемності та мови. Українська мова – це мова вільних, незламних, сильних!
Слово має значення, а українське слово є справжньою зброєю у нашій боротьбі за незалежність України, єднаючи всіх у прагненні свободи. Недарма ворог боїться української символіки, українського слова, намагаючись знищити нашу мову, культуру та історію.
Повномасштабна російсько-українська війна показала, наскільки ми бережливо ставимося до рідної мови, наших традицій, а також готові її захищати зі зброєю в руках.
«Ну що б, здавалося, слова...
Слова та голос - більш нічого.
А сердце б'ється - ожива,
Як їх почує!...» - писав Тарас Шевченко.
Шлях становлення української мови був нелегким, її забороняли, а вона проростала новим корінням.
За нашу українську мову боролись видатні особистості. Серед них - Тарас Шевченко, Григорій Сковорода, Іван Котляревський, Леся Українка та багато інших відомих українських письменників, вірних патріотів України!
Ми – українці, ми маємо усвідомлювати значення рідного слова у нашій самоідентичності й бути відповідальними перед нащадками, які з гордістю нестимуть в майбуття українське слово!
Олександр ГОМОН, начальник Обухівської районної військової (державної) адміністрації